צעדת התקווה מרץ 2022 

מסע חברתי בשביל ישראל 

29-31 מרץ 2022

לתרומות
הרשמה לצעדה

ילדי צעד קדימה מזמינים אתכם ואתכן לקחת חלק ביומיים של מסע בלתי נשכח בצפון המרהיב אל מול נופי הכנרת בעיצומו של האביב ולגייס משאבים עבור ילדים עם מוגבלויות.

 

 

IMG-20210423-WA0006

צעדת התקווה 2022, 29-31 במרץ (ימים שלישי-חמישי)

צעדת התקווה של עמותת "צעד קדימה", המתקיימת זו השנה ה- 18, הינה מסע חברתי בשבילי ישראל והפעם באזור הצפון. אל מול נופי הכנרת והגולן הצעדה מיועדת לגיוס משאבים ומודעות לילדים ובוגרים עם מוגבלויות. צעדת התקווה הוקמה על ידי הורים לילדים עם מגבלות, שבקשו לקדם את המודעות הציבורית לפעילותה של צעד קדימה ולגיוס משאבים שיאפשר את המשך הפעילות החינוכית שיקומית במסגרות העמותה ברחבי הארץ.

התכנסות ביום שלישי ה-29.3.2022 בשעות הערב, הצעדה תתקיים בימים רביעי וחמישי. בכל יום יתקיימו 3 מסלולים: מסלול משפחות וילדים, ממסלול רגיל ומסלול אתגרי. נסיים את הצעדה בחמישי בצהרים בארוחת ברביקיו משותפת.

מיקום:

המסלולים יתקיימו בדרום רמת הגולן והלינה תהיה בקמפינג "הכפר בקצה ההר".

משתתפים המעוניינים ללון בצימר / מלונית בתוספת תשלום יציינו זאת בטופס ההרשמה. מידי בוקר וערב תוגש ארוחה עשירה ומגוונת. כמו כן, אנו דואגים לחטיפי בריאות, פירות ושלל פינוקים במהלך הצעידה (האוכל כשר). מידי ערב תוגש ארוחה מבושלת ובסיום הצעדה, בחמישי בצהרים, תתקיים ארוחת ברביקיו וסיכום האירוע. ההגעה לקמפינג באופן עצמאי, למעוניינים ניתן לפנות לגברת דבורה לוסטינג לתיאום טרמפים.

בחירת מסלולים:

בכל יום מימי הצעדה יצאו 3 מסלולים וכל משתתף יבחר את דרגת הקושי המתאימה עבורו (מסלול אתגרי / מסלול רגיל / מסלול משפחות וילדים). מסלולי ההליכה הינם מסלולים מסומנים על שבילי ישראל, הצעדה מתוכננת ומובלת ע"י מורי דרך ותיקים ומנוסים המתנדבים בעמותה.

דמי השתתפות: 

לטבלת המחירים

גיוס תרומות במסגרת הצעדה:

כל צועד מתחייב לגייס תרומות בסכום מינימלי של 2,500 ש"ח עבור ילדי "צעד קדימה" (ללא קשר למספר ימי ההשתתפות). זוג צועדים יתחייב לגייס סכום מינימלי של 4,000 ש"ח. כמו כן, עבור ילדי המשפחה סכום הגיוס יעמוד על 1,000 ₪ לכל ילד. צועדים ותיקים אשר יגייסו צועד חדש, יזכו ל- 50% הנחה על סכום המינימום לגיוס.

רישום כשגריר
הרשמה לצעדה

כל ההכנסות יוקדשו לפיתוח תכניות לניהול אורח חיים בריא במרכז היום השיקומי למבוגרים של "צעד קדימה" בירושלים. למרכז היום מגיעים מידי יום עשרות מבוגרים עם שיתוק מוחי ונכויות מורכבות. הם עוסקים באומנות, מחשבים, מקבלים טיפולים פארא-רפואיים ועוד. ובעיקר לומדים כיצד להשתלב בחברה ולהיות עצמאיים.

לפרטים נוספים: צעד קדימה: 02-6540062, מייל: [email protected]

לתרומות
תמונות הצעדה
שאלות ותשובות