צעדת התקווה 2021 – מסע חברתי בשביל ישראל 

 20-22.4.2021

 

 מוזמנים לקחת חלק ביומיים של מסע בלתי נשכח בערבה בעיצומו של האביב. לטייל בשבילי ישראל ולגייס תרומות עבור ילדים עם שיתוק מוחי.

צעדת התקווה 2021, 20-22 באפריל (ימים שלישי-חמישי)

צעדת התקווה של עמותת "צעד קדימה", המתקיימת כמה שנים, הינה מסע חברתי בשבילי ישראל והפעם באזור ים המלח בישוב נאות הכיכר.  הצעדה כולה לטובת גיוס תרומות מהארץ ומחו"ל עבור ילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי. צעדת התקווה הוקמה על ידי הורים לילדים עם מגבלות, שבקשו לקדם את המודעות הציבורית לפעילותה של צעד קדימה ולגיוס משאבים שיאפשר את המשך הפעילות החינוכית שיקומית במסגרות העמותה ברחבי הארץ.

 

יומיים של מסע באזור ים המלח, לחוות את נופיו המרהיבים של המדבר מהמקומות היפים בארץ ולגייס תרומות עבור אותם ילדים ומבוגרים עם שיתוק מוחי. נתכנס ביום שלישי ה-20.4.21בשעות הערב, הצעדה תתקיים בימים רביעי וחמישי (ניתן להצטרף לחלק מהימים לפי בחירתכם). בכל יום יתקיימו מגוון מסלולים. נסיים את הצעדה ב"על האש" כמיטב המסורת.

מיקום:

השנה הצעדה תתקיים בערבה, בישוב נאות הכיכר  ונלון בחאן שקדי בים המלח. הלינה היא באוהלים במתחם סגור עם מקלחות חמות ופינה מותאמת להכנת אוכל בתנאי שטח. ישנה אפשרות לסידורי שינה בצימר / מלונית בתוספת תשלום. מידי בוקר וערב תוגש ארוחה עשירה ומגוונת. כמו כן, אנו דואגים לחטיפי בריאות, פירות ושלל פינוקים במהלך הצעידה (האוכל כשר). כמיטב המסורת באחד מהערבים נקיים ערב ברביקיו מסורתי. ההגעה לאזור הקמפינג באופן עצמאי, למעוניינים ניתן לפנות לגברת דבורה לוסטינג לתיאום טרמפים.

בחירת מסלולים:

בעזרת הצוות המקצועי אתם בוחרים את דרגת הקושי המתאימה עבורכם (מסלול אתגרי / מסלול רגיל / מסלול משפחות). מסלולי ההליכה הם מסלולים מסומנים על שבילי ישראל, הצעדה מתוכננת ומובלת ע"י מורי דרך ותיקים ומנוסים המתנדבים בעמותה.

דמי השתתפות:

לטבלת מחירים לחץ כאן

פתיחת קמפיין גיוס אישי:

כל צועד מתחייב לגייס תרומות בסכום מינימלי של 2,500 ש"ח עבור "צעד קדימה" (ללא קשר למספר ימי ההשתתפות). זוג צועדים יתחייב לגייס סכום מינימלי של 4,000 ש"ח. כמו כן, עבור ילדי המשפחה סכום הגיוס יעמוד על 1,000 ש"ח. צועדים ותיקים אשר יגייסו צועד חדש, יזכו ל- 50% הנחה על חובת הגיוס ל"צעד קדימה" .

צילום מסך 2021-03-09 151459

כל ההכנסות יוקדשו לפיתוח תכניות לניהול אורח חיים בריא במרכז היום השיקומי למבוגרים של "צעד קדימה" בירושלים. למרכז היום מגיעים מידי יום עשרות מבוגרים עם שיתוק מוחי ונכויות מורכבות. הם עוסקים באומנות, מחשבים, מקבלים טיפולים פארא-רפואיים ועוד. ובעיקר לומדים כיצד להשתלב בחברה ולהיות עצמאיים.

לפרטים נוספים: צעד קדימה: 02-6540062, מייל: [email protected]