צעד קדימה
 

צועדת עם הלב

החוויה שלי בצעדה היתה מדהימה ומעוררת השראה. לא ניתן לתאר במילים או תמונות את יופיו של הגולן באביב. במשך יומיים מדהימים טיילנו ברמת הגולן בשמורת היהודיה, הגן הלאומי נמרוד ובשמורת הבניאס. סיימנו את הצעדה בארוחת ערב משותפת עם משתתפי מרכז היום של צעד קדימה.
 
לפני שנה עליתי לארץ והתחלתי לטייל בימי שישי עם קבוצת אנשים שצועדת עם צעד קדימה כבר כמה שנים. מהסיפורים שלהם הבנתי שזאת תהיה חוויה שבה אוכל לראות אזורים בארץ בהם לא ביקרתי, ובו זמנית לעזור לאחרים.
 
האמת היא שעד לצעדה לא הכרתי את העמותה או את גישת החינוך המדריך, אבל אני מרפאה בעיסוק במקצועי ונהנתי לשמוע את מרק מספר את ההיסטוריה של העמותה, על גילוי המשפחות של השיטה הייחודית הזאת שעוזרת לילדים ומבוגרים עם שיתוק מוחי לממש את הפוטנציאל שלהם. היה מרגש כל-כך לפגוש ולשמוע מהמשתתפים המקסימים, שהיו אסירי תודה לצועדים ולתורמים שבזכותם הם נהנים מספורט, אומנות, מחשוב, קייטנת קיץ, ולומדים לפתח עצמאות.
 
זאת השנה הראשונה בה השתתפתי בצעדה, וברור לי למה כל-כך הרבה אנשים חוזרים בכל שנה. אני מחכה ומצפה לשוב להרפתקה המיוחדת הזאת. אם עוד לא שמעתם על צעדת התקווה של צעד קדימה, אני ממליצה שתצטרפו אלינו ב-2018.
 
 
 
דרונט בניית אתרים