הוא שבה לנו את הלב, הוא יעשה את זה גם לכם

גיבור השבוע: יהודה קרבצ'יק, שעובד 35 שנה בתעשייה אווירית, רותם את הידע והכישרון שלו ושל עוד עשרות ממהנדסי ועובדי מפעל מל"מ של התעשייה האווירית, על מנת לסייע לילדי מרכז "צעד קדימה" ראשון לציון, ולהקל את השתלבותם בקהילה (20/10/2017)

כתבת מחר שבת, רשת 13

גבעת שאול: ליין חדש של בירה מיוצר על-ידי בעלי מוגבלויות

עמותת "צעד קדימה" הקימה פרויקט שיקומי ייחודי לבעלי מוגבלויות מורכבות בגילאי 35-21, אשר פעילים במרכז היום שלה. התוצאה – בירה ירושלמית חדשה – "קדימה", שתושק ממש אחרי החגים (01/10/2017)

כתבת כל העיר

מחנה קיץ מיוחד לנוער עם שיתוק מוחי

מחנה הקיץ של עמותת "צעד קדימה" לבני נוער עם שיתוק מוחי, הוא בין ההזדמנויות היחידות של אותם בני נוער לקום מכסא הגלגלים ולצעוד בעזרת אנשי הצוות. צפו והצטרפו לקמפיין תמיכה בקייטנה מעוררת השראה (27/07/2017)

כתבת YNET

גיוס המונים עבור מחנה קיץ לילדים עם שיתוק מוחי ומוגבלויות קשות

עמותת "צעד קדימה" מבקשת מהציבור לתמוך בקמפיין למימון מחנה קיץ לילדים עם שיתוק מוחין ומוגבלויות קשות, שצפוי להיערך באוגוסט. העלות הכוללת של המחנה כ-200 אלף שקל, כאשר לעמותה חסרים רק עוד 80 אלף שקל. (17/07/2017)

כתבת כל העיר

חץ של טוב לב

בימים רגילים הם מפתחים את מערך הטילים של התעשייה האווירית ובין היתר את טיל ה"חץ". אולם לכבוד פורים בנו 20 אנשי צוות ומהנדסים ממפעל מל"מ מתקנים מיוחדים שאפשרו לילדים עם שיתוק מוחי ונכויות התפתחותיות ליהנות ממסיבה מדהימה במרכז החינוכי-שיקומי "צעד קדימה" באר שבע. (13/03/2017)

כתבת ידיעות אחרונות

ידיעות אחרונות
מודיעין ניוז

ואף על פי כן

יהונתן כהן ממודיעין נולד עם שיתוק מוחי. אביו הוא ראש המוסד, וסבתו ממייסדי עמותת "צעד קדימה" המסייעת למי שנפגעו כמוהו. הוא למד במסגרות רגילות, שירת בצה"ל ביחידה מובחרת, התחתן והיום הוא סטודנט מן המניין וגם מתנדב. בראיון משותף עם מנכ"ל העמותה, גיא סלומון, הם מדברים על עצמאות מחשבתית ומביאים את סיפורו של יהונתן כדוגמה לאחד שלא נתן למוגבלותו להכתיב לו את החיים. (6/7/2016)

כתבת מודיעין ניוז

צעד קדימה לילדים

עמותת "צעד קדימה" הפועלת גם בבאר שבע לשיקום תינוקות וילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי, זקוקה לתרומתכם לצורך רכישת כיסא גלגלים ממונע ותגבור שעות קלינאית תקשורת. (26/6/2016)

כתבת מגזין שבע

נחנך מעון יום שיקומי בסמטת העופרים באילת

מעון יום שיקומי צעד קדימה בסמטת עופרים באילת נחנך במעמד שר הרווחה, חיים כץ. המעון נבנה בסמיכות למכון להתפתחות הילד כדי לאפשר המשכיות טיפול וליווי מקצועי לפעוטות. (8/12/2015)

כתבת MyNet

הנאה לילדים, אתנחתא להורים: מחנה קיץ צעד קדימה

עמותת "צעד קדימה" מפעילה מחנה קיץ ייחודי לצעירים עם שיתוק מוחי גם עבור חניכים מהפריפריה שזוכים להזדמנות לקחת חלק בסדנאות חווייתיות. (4/8/2015)

כתבת מעריב

מחנה קיץ צעד קדימה מעריב
אלכסנדר ויטרבו צעד קדימה

אלכסנדר ויטרבו מקבל עיטור כבוד מקונסול איטליה

נשיא איטליה העניק לשלושה ישראלים-איטלקיים עיטור של כבוד עבור פועלם לגישור בין שתי המדינות. הפרס הוענק השנה לאלכסנדר ויטרבו, חבר הנהלת "צעד קדימה", על-ידי קונסול איטליה בישראל במהלך חול המועד סוכות, בטקס חגיגי ברחבת בית הכנסת האיטלקי בירושלים. (19/10/2014)

כתבת מוקד

חלק מהמשפחה: לגדל ילד עם שיתוק מוחי

טור אישי של אלכסנדר ויטרבו, אבא לילד עם שיתוק מוחי וחבר הנהלת "צעד קדימה", במדור "מעורבות" (14/11/2013)

כתבת YNET