צעדת התקווה מרץ 2018 – מסע אתגרי בנופי מצפה רמון

13-16 במרץ, ימים שלישי עד שישי

אתם מוזמנים לקחת חלק בשלושה ימים של מסע בלתי נשכח במצפה רמון בעיצומו של האביב. לטייל בשבילי ישראל ובמקביל לגייס תרומות עבור ילדים עם שיתוק מוחי.

צעדת התקווה 2018, 13-16 במרץ (ימים שלישי-שישי)

צעדת התקווה של עמותת "צעד קדימה", המתקיימת זו השנה ה-14, הינה מסע אתגרי בשבילי ישראל והפעם באזור מצפה רמון לטובת גיוס תרומות מהארץ ומחו"ל עבור ילדים ובוגרים עם שיתוק מוחי. צעדת התקווה הוקמה על ידי הורים לילדים עם מגבלות, שבקשו לקדם את המודעות הציבורית לפעילותה של צעד קדימה ולגיוס משאבים שיאפשר את המשך הפעילות החינוכית שיקומית במסגרות העמותה ברחבי הארץ.

 

שלושה ימים של מסע בדרום הארץ, לחוות את נופיה המרהיבים והמדבריים של מצפה רמון בין המקומות היפים בארץ ובמקביל לגייס תרומות עבור אותם ילדים ומבוגרים עם שיתוק מוחי. נתכנס ביום שלישי ה-13.3.18 בשעות הערב, הצעדה תתחיל ביום שלישי ותסתיים ביום שישי ה-16.3.18 (ניתן להצטרף לחלק מהימים לפי בחירתכם).

מיקום:

השנה הצעדה תתקיים במצפה רמון ונלון בחוות כרמי הר הנגב, הלינה היא באוהלים במתחם סגור עם מקלחות חמות ופינה מותאמת להכנת אוכל בתנאי שטח. ישנה אפשרות לסידורי שינה בצימר / מלונית בתוספת תשלום. מידי בוקר וערב תוגש ארוחה עשירה ומגוונת. כמו כן, אנו דואגים לחטיפי בריאות, פירות ושלל פינוקים במהלך הצעידה (האוכל כשר). כמיטב המסורת באחד מהערבים נקיים ערב ברביקיו מסורתי. ההגעה לאזור הקמפינג באופן עצמאי, למעוניינים ניתן לפנות לגברת דבורה לוסטינג לתיאום טרמפים.

בחירת מסלולים:

בעזרת הצוות המקצועי אתם בוחרים את דרגת הקושי המתאימה עבורכם (מסלול אתגרי / מסלול רגיל / מסלול משפחות). מסלולי ההליכה הם מסלולים מסומנים על שבילי ישראל, הצעדה מתוכננת ומובלת ע"י מורי דרך ותיקים ומנוסים המתנדבים בעמותה.

דמי השתתפות:

לטבלת מחירים לחץ כאן

פתיחת קמפיין גיוס אישי:

כל צועד מתחייב לגייס תרומות בסכום מינימלי של 2,500 ש"ח עבור "צעד קדימה" (ללא קשר למספר ימי ההשתתפות). זוג צועדים יתחייב לגייס סכום מינימלי של 4,000 ש"ח. כמו כן, עבור ילדי המשפחה סכום הגיוס יעמוד על 1,000 ש"ח. צועדים ותיקים אשר יגייסו צועד חדש, יזכו ל- 50% הנחה על חובת הגיוס ל"צעד קדימה" (לחץ לפתיחת קמפיין גיוס אישי).

כל ההכנסות יוקדשו לפיתוח תכניות לניהול אורח חיים בריא במרכז היום השיקומי למבוגרים של "צעד קדימה" בירושלים. למרכז היום מגיעים מידי יום עשרות מבוגרים עם שיתוק מוחי ונכויות מורכבות. הם עוסקים באומנות, מחשבים, מקבלים טיפולים פארא-רפואיים ועוד. ובעיקר לומדים כיצד להשתלב בחברה ולהיות עצמאיים.

לפרטים נוספים: לירון גולן, טל: 02-6540062, מייל: events@tsadkadima.org.il